آشنایی با ما

ما جمعی از دلسوزان و علاقه‌مندان به طبیعت و درختان هستیم. هدف ما توسعه فرهنگ درخت‌کاری و احیای دوباره طبیعت می‌باشد.

در یک نگاه

این مجموعه در تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۴ کار خود را در قالب یک جنبش خانوادگی به منظور کاشت درخـت در مناطق عاری از پوشش گیــاهی آغاز کرد و در پیرو آن وبسایتی با آدرس ``Derakhtkari.com`` در بهمن ماه ۱۳۹۵ به منظور کمک به توسعه فرهنگ درخت‌کاری و ایجاد فضای سبز در شهر و روستا ایجاد کرد. تمرکز اصلی ما معطوف به ایجاد و حمایت از درختان و فضای سبز و نگهداری از آنها می‌باشد.

بیشتر بشناسید

همه چیز تو زندگی با یک دانه شروع میشه، فرقی نداره یک درخت باشه یا یک ایده.
ما معتقدیم آب و درخت یعنی حیات و زندگی. خیلی جاها آب هست ولی درخت نیست. ما می خوایم هر جا که آب هست و میشه درخت کاشت به کمک خیّرها درخت بکاریم. حالا نه تنها می خوایم با کاشت درخت و ترویج درخت‌کاری و توسعه آن به طبیعت کمک کنیم؛ بلکه میخوایم اول به خودمون و بعد به دیگرانی که دوست دارن در این امر خیر شرکت کنن کمک کنیم. خیلی ها دوست دارن برای داشتن آینده‌ بهتر به طبیعت کمک کنن اما نمی‌دونن چی‌کار کنن! از کجا شروع کنن!؟
اهداف و آرزوی ما دو قسمته: اول کمک به طبیعت برای احیای دوباره اون، دوم آوردن طبیعت به عرصه زندگی انسان ها. چه در شهر و چه در روستا.
برای رسیدن به این دو، تلاش می کنیم تو یه برنامه ده ساله، یک میلیون و دویست هزار درخت بکاریم. 
بیاییم با کاشت درخت دوباره با طبیعت آشتی کنیم تا آینده ای بهتر برای فرزندانمان رقم بزنیم و یادگارهای ماندگاری از خود برای آیندگان باقی بگذاریم.  ان شاءالله

با تیم ما آشنا شوید

صابر کریمی
مدیر فنی/هم‌بنیان‌گذار
اینستاگرام صابر کریمیتوییتر صابر کریمیوبسایت شخصی صابر کریمی
ساسان نورمحمدی
مدیر اجرایی/هم‌بنیان‌گذار
زهیر نورمحمدی
کارشناس کشاورزی
مهندس نوریان
کارشناس فضای سبز