حمایت از ما

ما جمعی از حامیان طبیعت هستیم که می خوایم با کاشت درخت و درختکاری هم به طبیعت کمک کنیم و هم آینده بهتری رو برای فرزندانمون رقم بزنیم. اگرفکر می‌کنید میتونین در این راه به ما کمک کنید، هر چند هم خیلی کم، لطفا با ما تماس بگیرید.

چگونه حامی شوید؟

  • حمایت مالی مستقیم برای خرید و کاشت: می تونید بر اساس تعداد درختی که می خواید هدیه بدید یا نیت خیر کردید مشارکت داشته باشید. مثلاً از یک درخت تا هر چند تایی که مد نظرتونه؛ پنج، ده، بیست، سی.
  • حمایت مالی به هر اندازه که توان دارید: شاید کسی بخواد مبلغی کمتر از قیمت یک درخت مشارکت کنه. این قسمت برا اون هاست. کسانی که دوست دارن در این کار خیر شریک باشن ولی به هر دلیلی مبلغی که در نظر می گیرن مبلغ کمیه.
  • حمایت مدیریتی(مالی بصورت غیرمستقیم): اگر شما توانایی جذب بستگان و اطرافیان خَیر خودتون رو داشته باشید می تونید واسطه خیر اقوام و اطرافیانتون باشید. مثلا بگید من سی، چهل اصله درخت رو تعهد می کنم و بعد در بین بستگان و اطرافیان برای جذب حامی و گردآوری وجه سی اصله درخت اقدام می کنید. بدیهیه که ما هم بر اساس لیست حامیانی که شما به ما می دید از اون ها برا روز درخت کاری دعوت می کنیم.

داوطلب شوید

کافیه فرم زیر رو پر کنی! لطفا تمام قسمت‌های فرم زیر پر شود در غیر این صورت درخواست ثبت نام شما به عنوان داوطلب رد خواهد شد.

اطلاعات تماس

info@derakhtkari.com

۰۹۳۹۹۰۱۶۷۴۹

فرم ثبت نام داوطلب

لطفا اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل وارد نمایید. فیلدهای ستاره‌دار الزامی می‌باشند.

زنمرد

متاهلمجرد

و حداکثر با حجم ۲۰۴۸ کیلوبایت ارسال نمایید jpg لطفا تصویر کارت ملی خود را با فرمت