آشنایی با ما

ما هر سال به بهانه های مختلف درخت می کاریم تا هم به طبیعت کمک کرده باشیم و هم یادگارهای ماندگاری برای آینده بهتر فرزندانمان به جا بگذاریم.

در یک نگاه

ما کار خیر می کنیم. می خوایم خیّر باشیم. فعالیت اصلی ما ایجاد و حمایت از درختان و فضای سبز و نگهداری از آنها می‌باشد. انسان ها خیلی به طبیعت لطمه زدن. ما می خوایم بخشی از اون لطمه ها رو جبران کنیم. می دونیم خیلی ها دوست دارن به طبیعت، خودشون و آینده فرزنداشون کمک کنن ولی نمی دونن چکار کنن!؟ از کجا شروع کنن!؟ حالا ما اومدیم که کمک کنیم؛ اومدیم که همه با هم برای اهداف ارزشمندی که هم جنبه معنوی داره و هم جنبه انسانی تلاش کنیم. درخت می کاریم و می دونیم درخت مایه خیر و برکته. هم برای خودمون هم برای طبیعت. از سرسبزی و زیباییش گرفته تا جذب آب و نعمت‌های آسمانی و تا آغوشی امن برای پرنده ها و حشراتی که محیط زیست به اونها بستگی داره.

بیشتر بدانید

ما اول مکان های عمومی شهری یا روستایی که درخت نداره مثل دامنه ها، پارک ها، خیابان ها و غیره رو شناسایی می کنیم. و اگر این مکان ها آب داشته باشن و کسی باشه مسئولیت نگهداری رو بعهده بگیره اونوقت یه کار فنی می کنیم. کارشناس فضای سبزمون بر اساس شرایط اقلیمی، خاک و غیره، نوع و گونه درخت رو مشخص می کنه. بعد از حامی ها دعوت می کنیم که برای کاشت درخت مشارکت کنن. هر کسی به اندازه وسعش کمک می کنه. ما هم تمام کارهای اجرایی از جمله تهیه درخت و کندن چاله و غیره تا کاشت رو انجام میدیم. در موقع درخت کاری هم از شمایی که حامی شدی دعوت می کنیم که اگه موقعیت داشتی در کاشت درخت های خودت حضور و نظارت داشته باشی. و اگه موقعیت نداشتی ما می کاریم و عکس و آدرس درخت هاتو برات می فرستیم. ضمن اینکه شما می تونید این درخت ها رو با نیت خیر به هر کی که دوست دارید هدیه بدید. هدیه ای ماندگار. از پدر، مادر، تولد بچه ها و همسر گرفته تا اموات و شهدا.

با تیم ما آشنا شوید

صابر کریمی
مدیر فنی/هم‌بنیان‌گذار
اینستاگرام صابر کریمیتوییتر صابر کریمیوبسایت شخصی صابر کریمی
ساسان نورمحمدی
مدیر اجرایی/هم‌بنیان‌گذار
زهیر نورمحمدی
کارشناس کشاورزی
مهندس نوریان
کارشناس فضای سبز