اطلاعیه مهم در رابطه با شرایط بوجود آمده در کشور

با عرض سلام و احترام خدمت حامیان و طبیعت‌دوستان عزیز،

به اطلاع می‌رساند به دلیل شرایط بحرانی بوجود آمده در کشور و شیوع ویروس کرونا و حسب هشدارهای اکید مراکز بهداشتی و درمانی کشور در رابطه با عدم برگزاری گردهمایی‌ها و همایش‌ها، در جهت حفظ سلامتی حامیان عزیز و دست اندرکاران عوامل اجرایی سایت درختکاری برگزاری تمام کمپین‌ها تا تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ به حالت تعلیق در خواهد آمد. همچنین امسال برگزاری کمپین‌های درختکاری در مراکز شهرهای بزرگ از جمله تهران مقدور نخواهد بود.

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته یکی از حالات زیر در برنامه کاری ما قرار خواهد گرفت:

 • حالت اول:
  اگر شرایط کشور تا آخر هفته آینده یعنی ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ به حالت عادی برگشت، امکان‌سنجی برگزاری کمپین در تهران مجددا به انجام خواهد رسید و در صورت امکان برگزاری طی اطلاعیه‌ای به اطلاع حامیان گرانقدر خواهد رسید که البته با توجه به وضعیت فعلی احتمال انجام این مورد بسیار پایین است.
 • حالت دوم:
  در صورت عدم برگزاری کمپین در تهران امکان کاشت درختان را در روستا جایگزین خواهیم کرد که طی بررسی‌های بعمل آمده تاکنون یکی از روستاهای واقع در استان کرمانشاه آمادگی خود را جهت کاشت و نگهداری از درختان اعلام کرده‌اند.
 • حالت سوم:
  اگر موفق به انجام هیچ یک از دو مورد بالا نشدیم، نهایتا تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ باز هم‌ به تلاش‌هایمان ادامه خواهیم داد. امیدواریم تا این تاریخ بتوانیم کاشت درختان را انجام دهیم. و اگر به هر دلیل (مثل همه‌گیر شدن این بیماری) موفق به انجام مورد سوم نشدیم، کمک های مالی را به حامیان عودت داده و یا به صلاح‌دید شما به کمپین سال آینده منتقل خواهیم کرد.

با تشکر

سایت درختکاری
کمپین حمایت از درختان


شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۴۱۰۵۰۶۰

2 دیدگاه

 1. مهران میگه:

  زندگي زيباست و با درخت و فضاي سبز روح و روان و جسم انسانها و حيوانات و پرندگان و ووو با فضاي سبز و درخت جان ميگيريد . فقط تلاش كنيد هر وقت در محيط زيست و طبيعت هستيد يك دانه درخت در زمين فرو كنيد تا انشاالله به نهال و به درخت تبديل شود .

  پاسخ سه شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ساعت ۳:۱۳ ب٫ظ
 2. فریده میگه:

  من چند سال است که در روستای زادگاه همسرم نهال می کارم والان به درختان خوبی تبدیل شده اند. امسال هم به عنوان کادو برای خواهرم دو نهال خرمالو وگل چسبونک بردم و آنها را در حیاط خانه اش کاشت. چند سال پیش در حیاط خانه خواهر دیگرم یک درخت هلو کاشتم که الان میوه می دهد ودر حیاط آنها یک دانه که توی کوچه باد با خودش آورده بود کاشتم الان به یک درخت زیبا تبدیل شده است به هر بهانه ای درخت بکاریم.تا حداقل طبیعت را در این حدی که هست بتوانیم حفظ کنیم.باور کنید درخت کاشتن بسیار ساده است همین شاخ وبرگهای هرس شده ودانه هایی که باد به هر سو پراکنده می کندبا قرار دادن آنها در دل خاک و آب دادن به آنها هر کدام آرام آرام به درختی تنومند تبدیل می شود.

  پاسخ سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ در ساعت ۱۲:۲۳ ب٫ظ

دیدگاه خود را برای ما ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *